Kameralne Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety

27 Maja 2019

Kolejne Kameralne spotkania Inicjatywy Uśmiech Kobiety odbyło się 27 maja 2019 r.

Był czas na relacje, na poznanie siebie nawzajem, na zrozumienie tego, czym zajmujemy się biznesowo oraz jakie realizujemy pasje.

 

Dużo czasu poświęciliśmy też na Panel dotyczący „Rivers Mentoringu, czyli Odwróconej relacji Mentoringowej poprowadzony przez Marię Wyżgę CEE HR Head w firmie Bayer, zarządzającą obszarem HR w Europie Środkowo Wschodniej.

Jak najbliższe wyzwania cywilizacyjne i liderskie, takie jak dygitalizacja, różnorodność pokoleniowa i wzajemne zrozumienie, transfer (sharing) wiedzy i doświadczenia pomiędzy pokoleniami może wpływać na nasz rozwój osobisty?

Korzystanie z wiedzy młodszego pokolenia, to nowe trendy na światowym rynku z sukcesem wdrażane na rynku polskim i Opcja Samorozwoju dla każdej z nas!

Zapraszam serdecznie do relacji z tego spotkania oraz do pobrania prezentacji ze strefy „Po zalogowaniu” Specjalnie, tylko dla Członkiń Inicjatywy Uśmiech Kobiety.

Wystarczy kliknąć , wpisać hasło, i już :-)

Galeria
POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.