Moda na catering

28 Marca 2019

Catering dzisiaj to zdecydowanie forma kulinarnej (r)ewolucji. Pomimo, iż Polacy nadal mocno przywiązani są do kuchni polskiej, to jest tyle nowych trendów które nas inspiruje i urzeka.

Polacy wybierają coraz bardziej świadomie. Nareszcie doczekaliśmy czasów, gdzie jakość coraz częściej góruje nad ceną! Naturalne surowce i różnorodność menu (mająca na uwadze różne wymogi dietetyczne) – na tym skupiamy się najbardziej w Batida.

Ale nie tylko liczy się to co na talerzu. Ważny jest element zaskoczenia, opakowanie, prezentacja – one muszą być zawsze spójne ze scenariuszem wydarzenia. Bo emocje, które tworzymy wokół jedzenia, pozwalają wzmocnić przekaz i wpłynąć na ogólną ocenę eventu, bez względu na jego oprawę artystyczną i scenariusz.

Każde wydarzenie jest nowym procesem twórczym!

 

 można pobrać prezentację na temat Batida Catering

 

Wielkanocne świętowanie #NaSłono i #NaSłodko

Na hasło „Uśmiech Kobiety” czekają na Państwa liczne niespodzianki.

 

Jeżeli planujesz wielkanocne spotkanie w firmie i nie wiesz od czego zacząć, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą wielkanocną Batida Catering.

Chef Kuchni, Przemysław Gajewski i Pastry Chef, Mirosława Bogucka, przygotowali w tym roku różnorodną ofertę przekąsek i dań na słono i na słodko.

Aksamitne mazurki: kasztanowo-czekoladowy, migdałowy z bakaliami czy orzechowy z feuilletine to tylko niektóre pozycje z naszej świątecznej oferty ciast, które łączą w sobie tradycyjne smaki w nowoczesnej formie. Do tego polędwiczka wieprzowa na suszonych owocach marynowanych w koniaku, wytrawne macarons z serem roquefort, mini wytrawny sernik pokryty złotem, królik w śmietanie i musztardzie Dijon oraz krem z tartego chrzanu podany w mini chlebku – to tylko kilka z ciekawych świątecznych propozycji.

Wierzymy, że nasze kompozycje smaków to swoista gra zmysłów. Pomagamy celebrować chwile, wplatamy element pozytywnego zaskoczenia, zostawiając uśmiech na twarzy, który jeszcze przez długi czas po wydarzeniu zostanie na podniebieniach.

Dziś pragniemy przedstawić kolejny pomysł na kreatywną prezentację cateringu - bufet wielkanocnych przekąsek #NaSłono i #NaSłodko.

Pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z klientami korporacyjnymi, przygotowując oferty dla 20, jak i dla 2000 osób.

Batida Catering to profesjonalne i kompleksowe usługi cateringowe (#NaSłono i #NaSłodko).

 

Zapraszamy do kontaktu: catering@batida.pl, podając hasło Uśmiech Kobiety – czekają niespodzianki.

OFERTA PRZYJĘĆ WIELKANOCNYCH DLA FIRM: https://bit.ly/2CfWcVj

OFERTA SŁODKICH UPOMINKÓW WIELKANOCNYCH: https://bit.ly/2TE0zEn

Spraw, aby te święta były wyjątkowe!

www.batida.pl/catering | catering@batida.pl | @BatidaWarsaw

 

 

Galeria
POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.