Radca prawny i coach z wieloletnim doświadczeniem

4 Stycznia 2020

Katarzyna Korszyńska

Wykształcenie i kwalifikacje

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego – magister prawa, studium podyplomowego z bankowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Szkoły Coachów „Meritum”; radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa handlowego i obsłudze podmiotów gospodarczych działających na rynku dóbr szybkozbywalnych (FMCG); certyfikowany coach działający zgodnie ze standardami, Kodeksem Etycznym i wytycznymi International Coach Federation (ICF).

Doświadczenie zawodowe

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z międzynarodowymi kancelariami prawnymi oraz w pracy w wewnętrznych działach prawnych dużych firm o zasięgu międzynarodowym. Ekspert w dziedzinie: prawo spółek i prawo gospodarcze (prawo umów). Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz projektami. Od kilkunastu lat koncentruje się głównie na doradztwie prawnym i biznesowym dla pracowników działów handlowych, wspierając ich w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów handlowych, wykorzystując przy tym również zdobyte umiejętności coachingowe. Pracuje w języku polskim i angielskim. Prowadzi własną działalność gospodarczą.                  

Cechy wyróżniające  

Bogata praktyka i doświadczenie zawodowe, proaktywne i biznesowe podejście do powierzonych zadań, zorientowanie na rozwiązywanie konfliktów i szukanie kompromisów (zasada „win-win”), umiejętności w budowaniu relacji i w komunikacji interpersonalnej, szacunek i poszanowanie różnorodności w pracy  zespołowej.

Profil LinkedIn TUTAJ

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.