Warszawa

Motywowanie menedżerów, tajniki wina oraz live cooking. Kolejne spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety miało miejsce 18 lipca 2012 r. w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Dziękujemy naszym Gościom za przybycie. Specjalne podziękowania kierujemy także do dyrekcji i personelu hotelu Courtyard by Marriott, którzy ponadprzeciętnie zaangażowali się w przygotowanie i organizację spotkania.

Tym razem Panie miały okazję dowiedzieć się, podczas panelu poprowadzonego przez lidera biznesu z wieloletnim doświadczeniem, panią Violettę Małek, jak skutecznie motywować dojrzałych menedżerów. Ponadto, pan Dariusz Ciężkowski, doradca ds. win z firmy Dobre Wina, poprowadził specjalnie dla Gości profesjonalną degustację wina, poszerzoną o panel dotyczący szeroko rozumianej techniki i kultury spożycia tego trunku – poczynając od odpowiedniego szkła, kończąc na znaczeniu poszczególnych treści na etykietach butelek. Wszystko to połączono z poczęstunkiem winem.

Hotel Courtyard by Marriott zadbał o profesjonalną oprawę spotkania, w tym wyśmienity bufet oraz pokaz live cooking, obejmujący dwie stacje: orientalną i europejską.

 

Ponownie gorąco zachęcamy do zapoznania się z relacją zdjęciową

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.