Warszawa

„Potęga własnego umysłu”, „Pasja życia”, „Podróż przez smaki Szkocji”. W środę 19 grudnia 2012 r. już po raz trzeci odbyło się wyjątkowe pod względem miejsca, spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety. Swoich niezwykłych przestrzeni udostępnił na ten wieczór Hotel Mamaison Le Regina w Warszawie.

Naszym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie. Specjalne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów, dzięki którym ta impreza została zorganizowana: Hotelowi Mamaison Le Regina, firmie Usługi Doradcze Smart Solutions oraz Harvard Business Review Polska.

Na spotkanie przybyło liczne grono wyjątkowych Kobiet Biznesu, podczas którego Panie mogły wysłuchać inspirującego wykładu na temat: „Jak wykorzystać potęgę własnego umysłu” wygłoszonego przez Elżbietę Dudzińską – trenera, coacha od lat zajmującą się tematyką rozwoju osobistego i redukcji stresu oraz dowiedzieć się w sposób niezwykle ujmujący i prawdziwy „O pasji i przesuwaniu horyzontu”, o których opowiedział specjalnie zaproszony na tę okazję Gość – Martyna Wojciechowska – dziennikarka, podróżniczka, Kobieta na krańcu Świata, red. naczelna National Geographic i National Geographic Traveler.

Podczas spotkania Panie wymieniały się swoimi doświadczeniami z dziedziny Biznesu oraz wiedzą, jaką zdobyły w trakcie swojej dotychczasowej kariery.

W trakcie tego wieczoru Panie odbyły również „Podróż przez smaki Szkocji”, czyli degustację whisky przez Ambasadora Johnnie WalkerPawła Lipnickiego.

Ten niezwykły pod względem duchowym i intelektualnym wieczór został uatrakcyjniony poczęstunkiem przygotowanym specjalnie na tą okazję przez Szefa Kuchni Hotelu Le Regina Pawła Oszczyka.

 

Ponownie gorąco zachęcamy do zapoznania się z relacją zdjęciową

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.