Warszawa

W środę 17 lipca 2013r. już po raz czwarty odbyło się wyjątkowe spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety. Tego wieczoru gościł nas Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie.

Naszym gościom serdecznie dziękujemy za liczne przybycie. Specjalne podziękowania należą się również naszym Partnerom, dzięki którym Spotkanie mogło się odbyć: Hotelowi Courtyard by Marriott, firmie Usługi Doradcze Smart Solutions, Harvard Business Review Polska, Autoryzowanemu Dealerowi Audi Warszawa-Wolica, wchodzącemu w skład grupy Krotoski-Cichy, firmie Wealth Solutions, a także Panu Dariuszowi Ciężkowskiemu, doradcy ds. win z firmy Dobre Wina oraz fotografowi Panu Andrzejowi Bąkosz.

Liczne grono przybyłych Kobiet Biznesu wysłuchało niezwykle inspirującego wykładu „Biznes w czasach nowego socjalizmu i peer-to-peer: dzielenie się, rozproszona innowacyjność i druga rewolucja przemysłowa” poprowadzonego w nietuzinkowy sposób przez Prof. Dr Hab. Piotra Płoszajskiego, wybitnego eksperta i futurystę zarządzania, Kierownika Katedry Teorii Zarządzania SGH.

W dalszej części Spotkania, dzięki Pani Katarzynie Nowak z firmy Wealth Solutions, która opowiedziała o „Zamiłowaniu do sztuki i pasji inwestowania”, Panie dowiedziały się jak i dlaczego warto tworzyć swoją własną kolekcję sztuki.

Kolejną motywującą prelekcję wygłosiła Pani Anita (Agnieszka) Wiesner– wielokrotna medalistka, złota Mistrzyni Świata i Europy w skokach spadochronowych, pilot śmigłowców wojskowych, od której Panie usłyszały, że „Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń”.

Interesująca tematyka wykładów była dla Pań okazją do podyskutowania na poruszone przez Prelegentów zagadnienia. Panie ponadto chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą z dziedziny Biznesu. Spotkanie było również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych, a także odświeżenia starych znajomości.

Wieczór uatrakcyjnił specjalnie na tę okazję przygotowany poczęstunek, oraz lampka wina, wybranego na ten wyjątkowy wieczór przez Pana Dariusza Ciężkowskiego. Panie, zachwycone smakiem dań, zasypywały Szefa Kuchni Dariusza Pazikowskiego pytaniami o przepisy, a niejednokrotnie wygląd potraw i doznania smakowe były tematem rozmów kuluarowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z relacją zdjęciową

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.