25 marca br. mieliśmy niewątpliwą przyjemność zorganizować kolejne IX. Spotkanie Najwyższej Kadry Zarządzającej firm polskich i międzynarodowych.

Wypełniona po brzegi sala jednego z warszawskich hoteli, kelnerzy dostawiający kolejne krzesła dla dodatkowych przybyłych, przedstawiciele mediów: prasy, radia i telewizji, a przede wszystkim zacne grono Gości sprawili, że już na samym początku wytworzyła się niezwykła atmosfera.

Spotkanie przygotowała i poprowadziła w wysublimowany sposób Pani Marlena Skiba, organizator i pomysłodawca Inicjatywy Uśmiech Kobiety.

Prelekcje przygotowane przez wyjątkowych Prelegentów spotkały się z uznaniem Uczestników Spotkania, a dzięki różnorodnym tematom wystąpień, każdy z nich mógł zaczerpnąć z poruszanych kwestii coś dla siebie.

Jednym z zaproszonych Prelegentów była Pani Doktor Ewa Woydyłło, która uświadomiła Uczestnikom Spotkania, o tym jak ważna jest umiejętność rozwiązywania konfliktów. Prelekcja zatytułowana „Jak się kłócić, aby Nie kończyć jak wrogowie?” poparta była wieloma przykładami z życia, tak aby łatwiej było zobrazować istotność konfliktów, ich skutki oraz możliwe inne drogi służące do ich rozwiązania. Zwłaszcza, że tego typu trudne sytuacje zdarzają się każdemu z nas, zarówno w życiu prywatnym jak i biznesowym.

„Tajemnica z muzyką w tle” – Co mamy na myśli, kiedy mówimy opisując czyjeś działania: „Co mu w duszy gra?” Czy możliwe jest, żeby artysta wkomponował tę muzykę w swoje dzieło w taki sposób, żeby inni też ją usłyszeli a nawet zobaczyli? – Gośćmi, którzy wprowadzili nas w ten wyjątkowy świat było małżeństwo artystów z Kazimierza Dolnego Marina i Slawa Radow, przedstawiających kontynuację swojej słynnej serii rysunków „Akty na nutach”. Państwo Radow przedstawili nam aż 14 dzieł, które cieszyły oczy Uczestników przez cały wieczór.

Pan Slawa jest światowej sławy artystą, którego obrazy znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w Polsce i na całym świecie. Pani Marina prowadzi galerię, a także zajmuje się arteterapią.

Po prelekcjach nastąpiła nieoficjalna część Spotkania wypełniona niezwykle inspirującymi rozmowami, które jak zawsze potrwały do późnych godzin wieczornych.

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.