Warszawa

Środowe popołudnie 23 lipca 2014 r. było wyjątkowe, gdyż odbyło się już VI. Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety, które dzięki gościnności hotelu odbyło się po raz kolejny w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Spotkanie było wyjątkowe pod wieloma względami, m.in. ze względu na licznie przybyłe grono Najwyższej Kadry Zarządzającej firm polskich i międzynarodowycha także wspaniałe wystąpienia Prelegentów.Uczestnikami spotkania były Członkinie Inicjatywy Uśmiech Kobiety oraz ich goście Wszystkim Uczestnikom Spotkania, Prelegentom oraz Partnerom serdecznie dziękujemy.

Partnerami spotkania były firmy: Amazon AWS iPrisma IT, Usługi Doradcze Smart Solutions, Grupa Krotoski-Cichy Autoryzowany Dealer Audi, Ariadna – ogólnopolski panel badawczy.

Tematy prelekcji i wystąpień, które mieliśmy okazję wysłuchać:

„Wystąpienia publiczne. Jak mówić ciekawie i przekonująco?” – Interaktywny wykład, z uwzględnieniem realnych przykładów dających inspiracje jak odpowiednio i skutecznie mówić oraz czego unikać w naszych wypowiedziach, aby wystąpienie było wspaniale zapamiętane i – co najważniejsze – przyczyniło się do osiągnięcia zamierzeń, abyśmy byli wysłuchani tak, jak pragnęliśmy – poprowadził dr Michał Włodarczyk, dynamiczny mówca, trener w zakresie wystąpień publicznych, wykładowca akademicki i przede wszystkim praktyk w tej dziedzinie.

„Nowa Perspektywa rozwiązań w IT – Nowoczesność – Innowacja – Międzynarodowe Środowisko – Sukces” o tym, jak wykorzystywać szanse w biznesie, jak kreować pożądaną rzeczywistość i jak zamienić ją w sukces opowiedział Carlos Conde, Solutions Architect Senior Manager w Amazon AWS. W pracy zawodowej Pan Carlos wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem partnerów biznesowych Amazon AWS w procesach implementacji innowacyjnych rozwiązań w obszarach IT.

„Autoportret, zachód słońca i akt powinien umieć namalować każdy artysta” – a może każdy z nas powinien spróbować to zrobić ? O tym, jak powstaje obraz, co i w jaki sposób przekazuje i dlaczego coraz głośniej jest o arteterapii, która traktuje proces tworzenia jako autoekspresję w klimacie bezpieczeństwa emocjonalnego – opowiedzieli nam Goście Specjalni Spotkania, małżeństwo artystów – Państwo Marina i Slava Radov. On – romantyk, artysta malarz, którego obrazy znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w Polsce i na całym świecie. Ona – prowadząca galerię i jako arteterapeuta chcąca pomagać innym podnosić poziom własnej kreatywności w życiu codziennym, wykorzystując możliwości sztuki jako sposobu komunikacji.

Całość wieczoru dopełniły długie rozmowy kuluarowe, które trwały do północy.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wspaniałego Spotkania

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.