Warszawa

We wtorek, 7 października 2014 r. w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport miało miejsce kolejne niecodzienne VII. Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety.

Dlaczego niecodzienne?

Niecodzienne ze względu na znamienite grono Uczestników, prelekcje na najwyższym poziomie merytorycznym, wysoki poziom organizacji oraz zakończenie rozmów kuluarowych jak zawsze krótko przed północą.

W spotkaniu w charakterze Partnerów wzięły udział takie firmy jak: Bank ING, Wydawnictwo Polskapresse, Usługi Doradcze Smart Solutions, Liberty Ubezpieczenia oraz Jura Poland Sp. z o.o., która z pomocą dwóch utalentowanych baristów i specjalnie na ten wieczór przygotowanym barem, przez cały czas trwania Spotkania raczyła Członkinie Inicjatywy i ich gości wyśmienitą kawą oraz drinkami kawowymi, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród osób uczestniczących w wydarzeniu.

Jak zawsze Szef Kuchni osobiście zadbał o podniebienia Uczestników przygotowując wyszukany poczęstunek, ale jakże inny od dotychczasowych. Ze względu na porę roku – królowały grzyby w niesamowicie oryginalnych odsłonach.

A jaka była tym razem część oficjalna?

Otóż Organizator i gospodarz Spotkania – Pani Marlena Skiba jak zawsze przygotowała agendę Spotkania na najwyższym poziomie, dobierając bardzo interesujące tematy prelekcji, które nie tylko były z uwagą wysłuchane, ale i pobudziły Uczestników do interakcji z prelegentami.

Niewątpliwym jest fakt, iż niezwykłe prelekcje na długo pozostaną w pamięci Uczestników Spotkania.

Kulminacyjny punkt wieczoru czyli prelekcje rozpoczął Pan Paweł Cymcyk, przedstawiciel ING, który wprowadził Uczestników w świat „Finansów behawioralnych”, opowiadając o połączeniu emocji i ekonomii, a także o najczęstszych psychologicznych pułapkach, w które często nieumyślnie wpadamy przez nasze skłonności poznawcze i motywacyjne.

Paweł Cymcyk jest licencjonowanym maklerem papierów wartościowych i analitykiem, od ponad 8 lat bezpośrednio związanym z rynkami finansowymi, stałym komentatorem sytuacji giełdowej i gospodarczej dla mediów ogólnopolskich i zagranicznych, a także od 2013 roku posiadającym międzynarodowy tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

Pan Wiktor Pilarczyk – Prezes Oddziału Biura Reklamy Polskapresse i Mediów Regionalnych wygłosił prelekcję pod tytułem „Jak budować sukces w firmie i osiągać ponadprzeciętne wyniki”.

Wiktor Pilarczyk posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych oraz generowaniu rozwiązań HR dla ponad 25 tysięcy pracowników w Europie, a także zarządzaniu budżetem ponad 250 mln USD.

O „Storytelling”, czyli najnowszej formie prezentacji, sposobie, aby lepiej i właściwiej dotrzeć do ludzi opowiedział Pan Marek Stączek, ekspert w tej dziedzinie, autor książek i specjalista z zakresu kreatywności, innowacji oraz komunikacji perswazyjnej.

Po wystąpieniach, jak zawsze goście żywo dyskutowali do późnych godzin nocnych, a po tak inspirujących prelekcjach naprawdę było o czym … Rozmowy zakończyły się tuż przed tym jak zegar wybił północ…

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego Spotkania.

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.