Warszawa

10 grudnia 2014 r. VIII. Spotkaniem Inicjatywy Uśmiech Kobiety odbyliśmy ostatnie spotkanie w 2014 roku. Przybyli, wyjątkowi Goście, przedświąteczna atmosfera, ciekawe prelekcje, a także gościnność Hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport sprawiły, że czas spędzony na tym wydarzeniu szybko upłynął…

Nim to jednak nastąpiło warto wspomnieć o Prelegentach oraz Partnerach, którzy mieli wpływ na przebieg wspominanego wieczoru…

Szczególne podziękowania należą się Organizatorowi i Gospodarzowi wieczoru Pani Marlenie Skiba, za zorganizowanie tego wydarzenia oraz ciepłe przyjęcie wszystkich przybyłych Gości, a także wszystkim Członkiniom Inicjatywy Uśmiech Kobiety oraz Gościom – za współtworzenie tej wspaniałej atmosfery.

Podziękowania należą się Hotelowi Courtyard by Marriott WarsawAirport oraz firmom Canon, Kinnarps Polska, PGNiG, a także firmie Usługi Doradcze Smart Solutions (Partnerowi merytorycznemu).

Prelekcja dotycząca nadejścia czasu wielkich zmian, gdzie niektóre z nich już dziś są bardzo widoczne w zachowaniach społecznych i mają istotny wpływ na środowisko pracy – wygłoszona przez Prezes firmy Kinnarps Polska Panią Beatę Osiecką otworzyła część merytoryczną spotkania.

Kolejne wystąpienie należało do Pana Wojciecha Wyszyńskiego, konsultanta biznesowego Canon Polska, który w wykładzie pt. „Technologia jest kobietą” opowiedział o technologiach, które na nowo organizują życie nowoczesnych kobiet, rewolucjonizują biznes i pozwalają usprawnić kluczowe procesy w organizacjach.

Niewątpliwym jest fakt, iż niezwykłe prelekcje na długo pozostaną w pamięci Uczestników Spotkania.

„Zasłuchana cisza” – czy istnieje skromność w zadumie nad zwykłymi przedmiotami – zapraszającymi do wspólnego istnienia? Czy tajemnica może napawać nieśmiało tym, że dzieli się sobą tylko z nami? Świat niezwykłego malarstwa, gdzie codzienne przedmioty nabierają metafizycznego znaczenia, na zakończenie tej części wieczoru, otworzyła przed nami Pani Iwona Wojewoda-Jedynak, utalentowana malarka, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, laureatka wielu nagród i wyróżnień, której twórczość poprzez swoją warstwę wizualną, jak i silny ładunek emocjonalny nie pozwala przejść obok niej obojętnie.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęły się rozmowy kuluarowe połączone z konsumpcją wspaniałych deserów przygotowanych przez Hotel oraz degustacją win.

Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia poniższej fotorelacji z tego wydarzenia.

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.