Warszawa

XI. Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety odbyło się 15 lipca br. Dzięki wspaniałym gościom i charyzmatycznym prelegentom wieczór ten był wyjątkowy pod każdym względem.

Łukasz Sibielak
V-ce Prezes Zarządu DHL Parcel Polska ds. systemów informatycznych
Mieliśmy okazję wysłuchać inspirującej prelekcji wygłoszonej przez V-ce Prezesa Zarządu DHL Parcel Polska ds. systemów informatycznych Pana Łukasza Sibielaka, który specjalizuje się w zarządzaniu innowacjami – „Z B2B do X2X. Strategie na rynkach wysoko -konkurencyjnych”.
Anna Popek
Prezenterka, dziennikarka, konferansjerka
Przybliżyła nam temat Jak opanować trudną sztukę wystąpień publicznych i zasad skutecznej autoprezentacji.
Małgorzata Walewska
Śpiewaczka operowa
Nasz Gość Specjalny Pani Małgorzata Walewska – niezwykła śpiewaczka operowa, jedna z najbardziej uznanych mezzosopranistek naszych czasów, podziwiana na największych scenach operowych świata w porywający sposób opowiadała o pasji, spełnianiu marzeń, ale i trudnej drodze na szczyt. Wykonała także w zachwycający sposób jedną z pieśni, a jej wspaniały głos wszystkich wprost zaczarował.

Pani Marlena Skiba organizator i pomysłodawca powitała gości, partnerów i prelegentów i opowiedziała o tym, co przyniesie ten wyjątkowy wieczór.

I pozostaliśmy pod wpływem tej magii jeszcze przez długie, długie godziny po spotkaniu.

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.