Gdańsk

Na prośbę Członkiń z Trójmiasta, tym razem spotkaliśmy się w Gdańsku. XII. Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety odbyło się 26 listopada br. w pięknym Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Było ono wyjątkowe począwszy od lokalizacji jak też z powodu niezwykłych gości oraz uczestników. A później rozpoczął się czas ucztowania i przede wszystkim budowania relacji biznesowo – towarzyskich. Była tak wspaniała atmosfera, że całe Spotkanie przeciągnęło się aż do północy.

Marlena Skiba
organizator i pomysłodawca
Po gorącym przywitaniu wszystkich gości, Pani Marlena Skiba organizator i pomysłodawca, przedstawiła bogaty program wydarzenia.
Dorota Kolak
wybitna aktorka filmowa i teatralna, laureatka wielu nagród i wyróżnień
Gościem Specjalnym była Pani Dorota Kolak, wybitna aktorka filmowa i teatralna, laureatka wielu nagród i wyróżnień. W trakcie wystąpienia pod tytułem „Dyscyplina jest matką wolności” – opowiedziała o tym jak umiejętne i świadome wdrożenie dyscypliny daje nam poczucie wolności oraz pomaga zapanować nad chaosem życia codziennego. Następnie rozmawialiśmy o poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań, a także zarządzaniu poprzez motywację. Te tematyczne panele były niezwykle ciekawe i jak zawsze na naszych spotkaniach, mocno inspirujące
Slawa Radow
światowej sławy artysta malar
Gościł z nami także, już nasz stały wyjątkowy gość, Pan Slawa Radow światowej sławy artysta malarz, którego galerię obrazów mogliśmy podziwiać podczas całego wydarzenia, obcując z tą wyjątkową sztuką. Tym razem przedstawił nam swoją twórczość pt. „Wyspy szczęścia”.
POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.