Warszawa

Jubileuszowe Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety odbyło się 20 kwietnia w Hotelu Novotel w Warszawie. To już 5 lat istnienia i XIII zorganizowanych Konferencji. Dlatego było to wyjątkowe, przepełnione wspomnieniami Urodzinowe Spotkanie.

Marlena Skiba
Dyrektor Zarządzający firmy Usługi Doradcze Smart Solutions
Pierwszą z nich pod tytułem „Cyfra ma znaczenie, ale Wyraz też – Zarządzanie biznesem pod kontrolą” w błyskotliwy sposób przedstawiła Marlena Skiba Dyrektor Zarządzający firmy Usługi Doradcze Smart Solutions, wieloletni strateg, specjalizująca się w uzdrawianiu firm, doradztwie biznesowym i Mentoringu oraz Spotkaniach Motywacyjnych. Wykorzystując swoją dogłębną wiedzę i doświadczenie w tej materii, zmieniła nasz punkt widzenia na temat szczegółów, które stają się kluczowe w zarządzaniu firmami i ich rentowności.
Agnieszka Sora, Magdalena Zimna
Dyrektor Zarządzająca GfK, Strategic Insight Director GfK
Mieliśmy także okazję wysłuchać interesującej prelekcji pod tytułem „Konsument pod lupą – czyli portret Polaka dziś i 2020+” o tym co dla konsumenta ważne, wartościach jakimi się kieruje, trendach, które obecnie warunkują jego zachowania i wybory, jak również i tych, które będą istotne w przyszłości, którą wygłosiły Panie: Agnieszka Sora Dyrektor Zarządzająca GfK, oraz Magdalena Zimna Strategic Insight Director GfK.
Katarzyna Lengren
Kobieta wielofunkcyjna: malarka, pisarka, scenografka, dramaturg
Nasz Gość Specjalny Pani Katarzyna Lengren Kobieta wielofunkcyjna: malarka, pisarka, scenografka, dramaturg, dobitne udowodniła nam, że ,,Poczucie humoru to przyjemność i obowiązek każdej Kobiety.” Bez poczucia humoru życie jest komedią albo dramatem. Od nas zależy co wybierzemy.

Jubileuszowe Spotkanie Inicjatywy Uśmiech Kobiety odbyło się 20 kwietnia w Hotelu Novotel w Warszawie. To już 5 lat istnienia i XIII zorganizowanych Konferencji.
Dlatego było to wyjątkowe, przepełnione wspomnieniami Urodzinowe Spotkanie.

Pani Marlena Skiba w podwójnej roli: organizatora–pomysłodawcy oraz prelegenta, powitała wszystkich gości, partnerów, prelegentów i podsumowała historię tej niezwykłej Inicjatywy Biznesowej.

Po przedstawieniu się wszystkich gości rozpoczął się I Punkt Kulminacyjny – Prelekcje.

Dzięki wspaniałej wystawie dzieł światowej sławy artysty malarza Pana Slawa Radow pod tytułem „Adaptacja Remake’u” mogliśmy się przenieść w świat bohemy okresu międzywojennego, wyobrazić sobie tamten świat, tę wybuchową mieszankę namiętności, intryg i tańca do białego rana.

Artysta Slawa Radow przygotował dla nas wyjątkową wystawę prac, którą mogliśmy oglądać jako pierwsi, jeszcze przed oficjalnym wernisażem. Obcowanie ze sztuką jest tak ważne dla równoważenia mocnego, biznesowego zaangażowania na co dzień.

Gorąco dziękujemy za przybycie wszystkim licznie zgromadzonym gościom, którzy chcieli być z nami w tak wyjątkowym urodzinowym dniu.

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.