Warszawa

26 września odbyła się już XIV Konferencja Inicjatywy Uśmiech Kobiety. To kolejne Spotkanie, na którym gościliśmy niezwykłe osoby, zarówno Członkinie, ich Gości jak też Prelegentów. Jak zawsze towarzyszyły nam także osoby ze świata kultury i sztuki, m.in. artysta malarz światowej sławy Slawa Radow, fotografka Weronika Kosińska, a także aktor i muzyk Marcel Borowiec.

Marlena Skiba
Dyrektor Zarządzająca firmy Usługi Doradcze Smart Solutions
„Delegowanie w górę” - czy jest nam potrzebne? A czy jest pomocne?” Jak sobie z nim poradzić? – opowiedziała Marlena Skiba, Dyrektor Zarządzająca firmy Usługi Doradcze Smart Solutions, wieloletni Strateg, specjalizująca się w uzdrawianiu firm, doradztwie biznesowym i Mentoringu oraz Spotkaniach Inspirujących.
Michał Dobrowolski
Regional Manager w firmie International Workplace Group
„The World is Changing” - Prelekcję na temat światowych trendów w zakresie zmian przestrzeni biznesowej, a także prezentację wyników badań międzynarodowych nad wskaźnikami koniunktury, przeprowadzonych w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii, przestawił Michał Dobrowolski, Regional Manager w firmie International Workplace Group.
Piotr Gajewski
Dealer Manager Corporate & Education Solutions Business Unit
„Inteligentna technologia wspierająca sukces nowoczesnych firm” - O tym, jak dużo sprawniej zarządzać firmą dzięki najnowszej inteligentnej technologii opowiedział Piotr Gajewski, Dealer Manager Corporate & Education Solutions Business Unit w firmie Sony Professional Solutions Europe. Żadna technologia nie ma przed nim tajemnic.
Katarzyna Pamuła-Prud
ex. Dyrektor Zarządzający w Banku BPH S.A.
„Jedna firma wiele dróg rozwoju” - O swoim doświadczeniu w tym zakresie opowiedziała Katarzyna Pamuła-Prud, ex. Dyrektor Zarządzający, Departament Utrzymania i Rozwoju Operacji w Banku BPH S.A. Lider z szerokim doświadczeniem w różnych obszarach biznesowych, mi.n. w zarządzaniu procesami i projektami, obsłudze Klientów, Customer Experience management, zarządzaniu kosztami i zasobami oraz planowaniu i budowaniu strategii działania.
Barbara Misiukanis
Brand Manager Dywizji Kosmetyków Selektywnych w firmie Sarantis Polska
Swoją refleksją na temat kwintesencji celebrowania życia i istoty dbałości o jego jakość podzieliła się Barbara Misiukanis - Brand Manager Dywizji Kosmetyków Selektywnych w firmie Sarantis Polska, od 20 lat związana z branżą kosmetyków luksusowych, a od 4 lat dba o świadomość i wizerunek marki La Prairie. Zawodowo realizuje swoją pasję do marketingu, docenia potęgę CRM i dzieli się zamiłowaniem do świata dóbr luksusowych.
Weronika Kosińska
Artysta - fotograf
„Światłoczuli – znani artyści w nieznanej odsłonie” - O kulisach powstawania wyjątkowej wystawy Światłoczuli, której bohaterami jest dziewięcioro artystów ze świata aktorskiego i muzycznego, m.in. Agata Buzek, Małgorzata Foremniak czy Natalia Przybysz, opowiedziała Weronika Kosińska - wspaniała i utalentowana fotografka beauty, mody oraz reklamowa, autorka wystaw Światłoczuli i Nowo Obsadzeni. Towarzyszyć jej będzie jeden z bohaterów wystawy Pan Marcel Borowiec, uwieczniony w kadrach artystki.

Konferencja rozpoczęła się o godzinie 17:30 przywitaniem i przemową organizatora oraz pomysłodawcy Inicjatywy Uśmiech Kobiety – pani Dyrektor Marleny Skiba, która przypomniała historię i dynamiczny rozwój Inicjatywy, aktualnie zrzeszającej aż ponad 400 Kobiet - profesjonalistek w swoich dziedzinach.

Ważną cechą wszystkich Konferencji jest ich kameralny charakter, dlatego w Spotkaniu mogła wziąć udział jedynie określona ilość osób, a Spotkanie było zamknięte i elitarne. Dzięki tej prywatności uczestnicy Konferencji mieli szansę nawiązać bezpośrednie relacje nie tylko między sobą, ale również bezpośrednio z prelegentami, zarówno biznesowo, jak i prywatnie.

Na Konferencję zaprosiliśmy osoby ze świata biznesu i sztuki, dzięki którym uczestnicy mieli wyjątkową okazję wysłuchać wykładów na temat najnowszych badań i tendencji rynkowych, nowoczesnych technologii, rozwoju osobistego i zawodowego. Wartościowe i zróżnicowane przedmioty prelekcji były inspiracjami do dalszych rozmów i rozważań w części kuluarowej.

Cudownym i lekkim zakończeniem części prelekcyjnej było wystąpienie fotografki Weroniki Kosińskiej, która wraz z aktorem Marcelem Borowiec opowiedziała o kulisach powstawania artystycznych sesji fotograficznych takich jak „Światłoczuli”.

z udziałem gwiazd: Agata Buzek, Mateusz Kościukiewicz, Natalia Przybysz czy Małgorzata, Foremniak.

Tego dnia uczestnicy Konferencji mogli poczuć się jak na prywatnym, wyjątkowym wernisażu, zorganizowanym specjalnie na ten jeden wieczór, podziwiając prace artysty malarza Slawa Radow oraz fotografie artystyczne Weroniki Kłosińskiej.

Wyłącznie będąc na Konferencjach Inicjatywy Uśmiech Kobiety, goście mają możliwość obcowania i zetknięcia się z wyjątkowymi, ekskluzywnymi markami, dlatego tym razem zaprosiliśmy markę Mont Blanc, która przygotowała indywidualny warsztat i konsultację z ekspertem – panią kaligraf, od której uczestnicy otrzymali fachową opinię na temat własnego charakteru pisma i dowiedzieli się wielu ciekawostek o sztuce kaligrafii. Wszystkie ćwiczenia odbywały się z wykorzystaniem przepięknych piór marki Mont Blanc.

To wyjątkowe i rzadkie Spotkanie, zakończyło się ciepłymi pożegnaniami, pamiątkowymi zdjęciami i wieloma uściskami. Otrzymaliśmy liczne zaproszenia od Członkiń do innych miast Polski, z których specjalnie tego dnia przyjechały na Konferencję. Dziękujemy za cudowną atmosferę Spotkania i do zobaczenia na kolejnej Konferencji Inicjatywy Uśmiech Kobiety.

 

POWRÓT
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.